Co może oznaczać ból brzucha, gorączka i kaszel u dziecka?

Wczoraj mojego syna bolał brzuch. W nocy obudził się głośnym płaczem że głowa go boli przy tym wysoka gorączka 39stopni. Cały dzień osłabienie gorączka brak apetytu kaszel jak przy oskrzelach. Dziecko ma astmę oskrzelowa. Dwa tyg temu był na zapalenie oskrzeli chory. Pani doktor stwierdziła że jest ok ale mi się wydaje że wszystko wraca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie