Gorączka po zabiegu nacięcia torbieli w obrębie głowy

Moj syn ma 14 lat 10 wrzesnia stwierdzono u niego torbiel z tylu glowy11 wrzesnia operacja naciecia torbieli po tygodniu do domu 25 pazdziernika powrot do szpitala goraczka

Aleksander Ropielewski

Dobrze, że syn trafił do szpitala, ponieważ po zabiegu w obrębie głowy mogło dojść do naruszenia ciągłości opon mózgowych oraz wytworzenia sytuacji sprzyjającym powstaniu zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Należy wykluczyć zagrażające życiu późne powikłania po zabiegu usunięcia torbieli. Mam za mało informacji aby udzielić bardziej konkretnej odpowiedzi.