Gorączka, powiększona śledziona i powiększony węzeł chłonny
Lekarz nie ma pewności w jakim kierunku szukać: Objawy: gorączka, powiększona śledziona, powiększony węzeł chłonny, OB 80, CRP 113. RTG klatki piersiowej nic nie wykazał, USG tylko tą śledzionę i torbiel jajnika (6cm). Co może być przyczyną stanu zapalnego??? Dziękuję za pomoc

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Bez oceny wszystkich wyników badań oraz możliwości zbadania trudno jest określić podłoże nieprawidłowości. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.