Gorączkowanie 17 dni po usunięciu mięśniaków z rozcięciem powłok brzusznych

Witam. 15 maja miałam usunięcie miesniakow z rozcieciem powłok brzusznych. Od dnia powrotu do domu goroczkuje nawet do 38,7 - norma to codziennie 38,0 C. Kończę właśnie 2-gie opakowanie Unidox Solutab oraz od 4 dni biorę Distreptaze, plus witaminy i żadnej poprawy nie widać. Dzisiaj jest 17 dzień po zabiegu i nadal goroczkuje. Mialam usg - rzekomo ok. Zrobiłam morfologie i wskaźnik CRP wynosi 148? Czy to możliwe, ze tak reaguje mój organizm na gojenie się ran? Proszę o pomoc.

Nie znam zakresu ani końcowego efektu operacji - nie mogę więc odpowiedzieć! Nie jestem też w stanie na odległość W-wa-Lublin pomóc Pani !!! PROSZĘ KONIECZNIE NACISKAĆ OPERATORA O WYJAŚNIENIE PANI STANU I WŁAŚCIWĄ POMOC !!! zż