Gorączkowanie, brak apetytu i spadek masy ciała po operacji usunięcia nerki wraz z guzem
Moj tata ma 65 lat dwa tygodnie temu przeszedł operację usunięcia lewej nerki wraz z guzem TK wykazał przerzut do węzłów ale lekarz nie wyciął ich ponieważ jak stwierdził nie były zaatakowane. Poza tym nie ma innych przerzutow Po operacji tato gorączkuje oraz ma brak apetytu,spadek masy ciała czy to jest normalny stan po operacji.Nadmienię iż tato ma jeszcze założony sączek ponieważ wycieka mu płyn który ponoć innym się wchłania a innym nie.bardzo proszę o odpowiedź czy jest to normalny stan

MĘŻCZYZNA, 62 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Grzegorz LuboiĹski
Szanowna Pani,
w takiej sytuacji bardzo ciężko o prawidłową odpowiedz. Tylko lekarz prowadzący może odpowiedzieć na Pani wątpliwości, ale głównie po badaniu bezpośrednim Pani Taty.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg