Guz na kręgosłupie widoczny w badaniu RTG
witam, po zrobieniu rtg (tylko rtg) u mojej mamy stwierdzili guz na kręgosłupie w okolicy nerek dokładnie nie wiem bo mi nie powiedziała,czy to jest coś złego i czy to można jakoś wyleczyć

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani, aby odpowiedzieć na Pani wątpliwości należałoby wykonać jeszcze USG oraz BIOPSJĘ guza.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg