Gorsze widzenia na jedno oko

Witam ! Chciałabym dowiedzieć się jaką mam wadę wzroku jeżeli widzę na lewe oko gorzej. Co z tym zrobić? Kiedy była u okulisty przymierzałam okulary ze szkłami 1.0 i 1.5 widziałam znacznie lepiej. Mam nadzieję że otrzymam szybką i skuteczną odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania nie można stwierdzić jaką wadę wzroku ma Panie. Konieczna jest wizyta u okulisty.