Gronkowiec złocisty a miejscowe stosowanie Retinolu

Witam, mam gronkowca złocistego. Przeszłam już 2-3 kuracje reinoidami lecz po kilku latach problem zawsze nawracał. Właśnie ponownie mnie zaatakował jednak nie na tyle silnie jak poprzednio. Prosiłabym o informacje czy mogę zastosować retinol miejscowo, jesli tak to jaki. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzącego leczenie , po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.