Grube żyły na klatce piersiowej u 12-letniego chłopca

Witam moje pytanie odnosi się do 12 letniego chłopca. Od dłuższego czasu nie uczestniczę jako mama w kapielach wiec nie widuje syna rozebranego. Kiedy przez przypadek zobaczylam jego klatkę piersiową obiemialam bo klatka jest pokryta lekko wypukłymi żyłami -grube prześwitujace przez skórę żyły o szerokości około 0,5 cm. Ta " s8atka baczyć " -bo nie wiem jak bo nazwać jest 5ak dużą ze aż się przestraszylam. Dziecko nie choruje, ma alergie na pyłki.lekja nadwaga. Co to oznacza?mieszkam w uk.

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno mi odczytać drugą część pytania ze względu na literówki... Tak czy siak proszę udać się z dzieckiem do lekarza celem dokładnego badannia