Grubsze endometrium a wczesna ciąża

Witam! Mialam robione dzis usg jest to Moj 29 dc normalnie cykle mam miedzy 27-32 dni. Lekarz podczas usg stwierdzila ze w jednym miejsca mam grubsze endometrium. Czy na tym etapie moze tak objawiac sie bardzo wczesna ciaza? Pozniej nie poruszyla juz tego tematu. Powiedziala ze trzeba czekac. Bardzo bym chciala byc w ciazy ale star am sobie tego nie wmawiac.... Jest I to nie ciaza to co to moze byc? Bo chyba jesli cos poważna go to by mie przekazala? Dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam Julia

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście istnieje taka możliwość. Ważne jest uzyskanie dodatkowych informacji. Kiedy była ostatnia miesiączka itp. Proponuję stosować się do zaleceń lekarza badającego. Ma on najlepszy obraz kliniczny.