Niewyraźny obraz w badaniu USG dopochwowym
Miałam dzis zrobione dopochwowe badanie usg. Obraz byl niewyrazny jak stwierdzila pani ginekolog i kazala wrocic po nastepnej miesiaczce. Nie powiedziala co moglo to spowodowac, jedynie ze musi wykluczyc ciaze. Co moglo byc powodem niewyraznego obrazu?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Zmiany jakie zachodzą w macicy w czasie cyklu miesięcznego.
Pozdrawiam