Gruczolak przysadki i borelioza

Witam, mam pytanie dotyczące nanosrebra. Mam wykrytego gruczolaka przysadki (pod kontrolą lekarza). Od dłuższego czasu borykam się także z boreliozą. Chciałabym rozpocząć kurację nanosrebrem. Moje pytanie: czy rozpoczęcie terapii nie będzie miało wpływu na niedługo planowane badanie tomografem z kontrastem? Dziękuję za pomoc! Kinga

Nie to nie wpływa. PS przy boreliozie warto zbadać tez Bartonelloze i toxoplasmoze. One często powodują patologie przysadki.