Grupa ryzyka przy podejrzeniu jaskry

Proszę mi pomóc,byłam u lekarza okulisty z podejrzeniem jaskry zostałam pobieżnie zbadana i powiedział lekarz,,ze jestem w grupie ryzyka.Ja mam 64 lata i bolą mnie oczy a mroczki mam codziennie,słabą ostrość widzenia i wiem,że lekarz mnie odeśle znów za 6m-cy.Mam wrażenie że oślepnę.Lekarz tylko zbadał mi ciśnienie w oczach.Gdzie powinnam się udać żeby mi pomogli?Czy pacjenci posiadający kartę w por.jaskrowej powinni czekać nawet do m-ca?Pozdrawiam .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać specjaliście okuliście, który się Panią opiekuje oraz poistępować wg jego zaleceń. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję skonsultować się z innym specjalistą okulistą.