Grupy iglic wymieszane z licznymi artefaktami w EEG

Zwracam się do Państwa z wielką prośbą o wytłumaczenie wyniku mojego badania EEG głowy. Opis badania: Zapis zróżnicowany przestrzennie , symetryczny z czynnością podstawową 11.5 Hz. Amplituda w odprowadzeniach tylnych wynosi 245 uV . Rz obecna. Na tym tle rejestruje się w odprowadzeniach skroniowych grupy iglic wymieszane z licznymi artefaktami . Hv i Fs nasilają zmiany. Orzeczenie: Zapis z patologią w odprowadzeniach skroniowych , wrażliwy na Hv i Fs. Bardzo proszę wyjaśnienie.

Piotr Pilarski

Wyniku EEG nie można rozpatrywać bez znajomości wywiadu, badania neurologicznego. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.