Grupy komórek nabłonkowych, komórki mioepitelialne

Mam zmianę w piersi , wynik z biopsji :zmiana 6mm piersi prawej na godz. 12.W rozmazie gniazda i grupy komórek nabłonkowych , komórki mioepitelialne. Czy muszę mieć operację?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku znaleziono tylko prawidłowe struktury gruczołu piersiowego. Nie wyklucza to jednak konieczności wykonania zabiegu. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.