Grypa żołądkowa i domowe sposoby wyleczenia

Witam. Dopadła mnie chyba grypa żołądka . Źle mi na żołądku i zimno i bolą kości. Mam 5- miesięczna córkę i nie wiem co mogę brać proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Bezpieczne dla Pani leki to m. in. paracetamol. Można także zastosować leki typu gastrolit czy orsalit jeśli występują wymioty. Najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do lekarza celem badania.