Grypa żołądkowa i wymioty

Witam. W poniedziałek prawdopodobnie dopadła mnie grypa żołądkowa i wymioty. Jednak tego samego dnia także ustały, minęło 6 dni, a ja nadal ani nie mam apetytu, były dni,że źle się czułam. Jak długo organizm powraca do formy? Czy to możliwe aby jeszcze mnie trzymało czy to bardziej siedzi w psychice (zawsze źle znosiłam wymioty). Proszę o pomoc!!

Lek. Katarzyna Szymczak

To indywidualna sprawa, z każdym dniem powinno być lepiej, sugeruję stosować przez jakiś czas probiotyk dla poprawy pracy jelit.
Pozdrawiam