Grzybica płuc i gronkowiec złocisty

Trafiłem na pogotowie z silnymi dusznościami i zawrotami głowy. Byłem w szpitalu na oddziale chorób płucnych 11 dni lekarz stwierdził że konserwacja i farby mi nie zaszkodziły i podobno mam astmę pod wpływem leków i nebulizacji mój stan uległ pogorszeniu stwierdzono u mnie grzybica płuc dodatkowo gronkowca złocistego oraz jeszcze jeden grzyb. Nie wykonano mi bronchoskopii mimo tego że cały czas skarżył em się na ciężki oddech. Obecnie jestem wrakiem człowieka.Do kogo mogę się jeszcze udać? Pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane problemy zdecydowanie powinny być leczone w Oddziale Chorób Płuc przez specjalistów pulmonologów.