Grzybica pochwy a białko w moczu

Witam, odebrałam wyniki byłam u lekarza, mam grzybicę pochwy i 0,38 mg białka w moczu. Dostałam skierowanie do szpitala, ale lekarka pozwoliła mi zostać jeszcze w domu na urodzinach córki. Przepisała mi do tego czasu n*** czy ta ilość białka jest powodem wizyty w szpitalu? Czy to szkodzi dziecku?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Białko w moczu jest zawsze niepokojącym objawem.
Pojawienie się białka w moczu może sugerować m.in. zakażenie układu moczowego, choroby zapalne nerek a także choroby ogólnoustrojowe. Zawsze należy wyjaśnić przyczynę pojawienia się tego wskaźnika.

Nie znając przyczyny trudno wnioskować o zagrożeniu dla dziecka, jednak nie można tego wykluczyć.