Grzybica stóp a drogi zarażenia

czy lecząc grzybicę stop nadal mogę kogoś nią zarazić? co z ręcznikiem, skarpetami i obuwiem? jak mam je zdezynfekować? co jest najskuteczniejsze? czy pranie w 40 stopniach jest wystarczajace?

Na naszym rynku dostępny preparat do dezynfekcji rzeczy BUTOSEPT. Ręczniki i skarpetki zmieniać codzienni i prać w możliwie ciepłej wodzie.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska