Gulki pod powieką u 15-letniej dziewczyny

Witam. U mojej 15letniej córki pod powiekami w okolicach wewnętrznych kącików oka utworzyły się jakieś gulki (ok.6mm średnicy). Po naciągnięciu powieki stają się widoczne, uciekają pod palcem. Nie są bolesne. Po odchyleniu powieki nie są widoczne raczej są umiejscowione pod skórą w powiece. Co to może być ??

Trzeba udać się do specjalisty okulisty, żeby miał on w realu możliwość postawienia diagnozy i jak najszybciej pomóc dziecku. Zapewne odczuwa dyskomfort przy mruganiu.