Guz chromochłonny a nerwica

. CZY BORELIOZA I GUZ CHROMOCHLONNY MOGA MIEC OBJAWY PODOBNE DO NERWICY. MAM ATAKI KILKA RAZY W MIESIACU SKOKI CISNIENIA SLABE NOGI UCISK W KLATCE JAK ZAWAŁ TEGO TYPU SYMPTOMY. CISNIENIE MOZE SKOCZYC MI DO 180/110 MAX W TYM MOMENCIE I TACHYKARDIA USG NIE POKAZALO GUZA . NIE WIERZE W NERWICE BO WIEM ZE TO TEZ MOZE BYC TROP KTORY TRZEBA ZBADAC.SZKODA ZYCIA MAM 33 LATA I OD 10 W TYM JESTEM TERAPIA I LEKI NIE POMAGAJA

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.