Nadciśnienie przy nerwicy lękowej

witam mam 37l nadcisnienie od 7 l biore leki bibloc 3,75mg moje nadcisnienie polega na tym ze łapia mnie skoki np 150/100 doprowadziło mnie to do nerwicy lekowej bo bardzo sie tego boje wczoraj byłam u lekarza bo zowu miałam skok cisnienia i dodał mi nowy lek tritace 2,5 mg skoku co prawda nie mialam ale za to cisnienie 105/75 i tez czułam sie zle .czy moge brac te dwa leki razem i czy to normalne jak cisnienie jest take prosze o podpowiedz co mam zrobic brac te leki nadal dziekuje za odp

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam serdecznie, radziłbym przeczytać wywiad ze mną na temat nerwicy lękowej:
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
a także link dotyczący stresu.
Jak z tego wynika jestem przeciwnikiem leczenia farmakologicznego nerwic.
Nie jestem także zachwycony betablokerami jeżeli chodzi o nadciścnienie.
Nadciśnienie można zwalczać także poprzez specjalny trening psychoterapeutyczny, dietę i tryb życia jeżeli już nie zabrnęła Pani zbyt daleko w pigułki - a tego zdalnie nie mogę stwierdzić. Pozdrawiam miło i życzę zdrowia