Guz jelita grubego u męża a szanse na naturalne zapłodnienie

Witam, mój mąż ma 46 lat, w 2008 roku wykryto u niego guza jelita grubego przeszedł pozytywną operację oraz leczenie chemią i radio terapią, czy jest jeszcze szansa na naturalne zapłodnienie? ponieważ od roku staramy się o maluszka i narazie nic z tego,mąż ma czasami sytuację że ma orgazm ale nie ma wytrysku, a jak jest to nie jest on zbyt duży, delikatnie tylko wypływa po członku, są dla nas jeszcze jakies szanse? Może jakieś leki? witaminy? Pozdrawiam i czekam na odp.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez dokładniejszych informacji odnośnie zastosowanego leczenia (rodzaj operacji, ew. powikłąnia, umiejscowienie guza i obszar naświetlany). Sugeruję kontakt z andrologiem.