Co oznacza mój guz jelita grubego?

Co oznacza guz adenocarcinoma tubularae G2 jelita grubego. W wyniku hist-pat naciek przechodzi przez ścianę jelita na tkankę tłuszczową krezki jelita, zatory z komorek neo w naczyniach prosze o zinterpretowanie wyniku.

Niestety to nowotwór złośliwy jelita grubego, który nacieka całą ścianę jelita i przechodzi przez nią. Znaleziono również utkanie guza w naczyniach. Proszę się pilnie zgłosić do onkologa.
Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.