Guz kości gnykowej a wynik badania histopatologicznego

Witam, Z góry dziękuje za zainteresowanie moim przypadkiem. Rok temu Zdiagnozowano u mnie guza kości gnykowej. Opis brzmiał: struktura lita z elementami chrzęstnymi, obok widoczny węzęł chłonny z zatoką tłuszczową. Jestem po jego usunięciu, a histopatologia orzekła: cystis branhiogenes. Pół roku po operacji pojawiły mi się bardzo dziwne objawy, czuje chrzęst w całej szyi i szczęce, czasami jakbym łamał malutkie kawałki kostek. Czy to możliwe żeby histopatolog się pomylił z hirugiem?

Taką torbiel wrodzoną trzeba wypreparować od początku do końca wraz z jej przewodem czyli od skóry szyi poprzez resekcję trzonu kości gnykowej aż do jej końca która czasami kończy się u nasady języka. Jeżeli to nie zostało zrobione to będą wznowy. Szukaj pomocy w dobrym ośrodku klinicznym.