Guz w okolicy ścięgna Achillesa

witam. mam pytanie. w lutym powstal mi nad prawą pietą z prawej strony pod kostką kolo ścięgna achillesa guz, na początku nie byl uporczliwy tylko lekko bolał, teraz jest gorzej nie tylko guz nie zszedl ale zaczeła mnie boleć cała noga, stopa piszczel,czy to coś poważnego. nadmienie równiez że przed wystąpieniem guza na stopie czesto bolały i bolą mnie kości miednicy, rąk, bioder, serdecznie pozdrawiam oraz prosze o odpowiedz.dziekuje.

Szanowna Pani, proszę udac się na badanie do specjalisty ortopedy lub reumatologa
Opisane przez Pania objawy wymagają wyjaśnienia. Głownie z powodu długiego czasu trawnia objawów. Po zbadaniu Pani i zebraniu wywiadu lekarz ewnetualnie zleci ewentualnie badania dodtakowe ( USG + badania z krwi itd). Pozdrawiam i życze szybkiego wyjaśnienia dolegliwości.