Guz w piersi i wynik USG

Centralnie przyścienne w prawej piersi jest widoczny gładko ograniczony guz chipoechogenny,nieco nie jednorodny,ok 40x12mm. Na godz 2-3 w prawej piersi jest widoczny guz nieregularny,palczasty,silnie hipoechogenny, ok 10x6.5mm(obraz zmiany ultrasonograficznie podejrzanej ) na godzinie 9 lewej piersi widoczne dwa zlewne guzki o cechach łagodności, sumarycznie 23x8mm. To mój wynik usg Czy to moze byc rak ?

Wynik badania wskazuje na obecność podejrzanych zmian , ale nie musi to być nowotwór! Proszę koniecznie zglosić sie z wynikiem do prowadzącego ginekologa celem ustalenia dalszego postępowania diagnostycznego! zż