Guz wielokomorowy wykryty na jajniku

Miesiac temu wykryto u mnie guza na prawym jajniku 5,5cm.guz wielokomorowy,twardy,z przegrodami,mocno ukrwiony. Wynik roma 24% ca125-199. Dodam ze jestem zakazona wirusem hpv typ52, jestem po zabiegu konizacji, PAP3 HSIL cin3. Chcialabym wiedziec czy mam sie czym martwic,czy guz moze byc zlosliwy? pozdrawiam

Witam,
należałoby porozmawiać z lekarzem prowadzącym.
Opis sugeruje podejrzanego o złośliwość guza jajnika, operacja usuwania guza powinna odbyć się z badaniem histopatologicznym śródoperacyjnym, czyli lekarz musi ustalić podczas operacji dopiero po pobraniu wycinka zmiany czy jest to zmiana nowotworowa i dopiero od wyniku ustalić zakres operacji.
pozdrawiam!