Guz z ropą na prawym uchu

Witam zrobil mi sie na prawym uchu jakis guz dosc dawno temu zbiera mi sie w tym ropa i po jakims czasie peka i za jakis czas jak spie na tejstronie znowu sie to pojawia co to moze byc

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z zablokowany gruczolem z dodatkową infekcją bakteryjną.

Zmiany takie jak u Pana zwykle bywaja kaszakami. Zdecydowanie warto skonsultowac sie z dermatologiem, aby postawic wlasciwa diagnoze i zastanowic sie nad dalszym postepowaniem.