Guzek lito-płynowy i uwidocznione węzły chłonne a konieczność operacji

mam guzek lito-plynowy ograniczony o wymiarach 27mm,1,7mm,2,6mm oraz w obszarze szyij uwidocznione wezly chlonne,o dl.20mm ,prawidlowej echostruktury czy konieczna bedzie operacja dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Być może konieczne będzie także całkowite usunięcie zmiany, a następnie wykonanie badania histopatologicznego. Proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się ze specjalistą endokrynologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.