Guzek na kolanie a bóle zwyrodnieniowe

Mam guzek na kolanie i zaczyna mnie boleć kolano ,ból jest taki piekący ,występuje też w nocy ,Poszłam do lekarza bo nie mogę stac a mam pracę stojącą Mam 52 lata .Proszę o radę bo jem leki przeciw bólowe i nie przechodzi ,myślałam ,ze to sprawy zwyrodnieniowe stawów ,ale boję się bo kiedyś miałam operację guzka na lewej nodze i był to Dermatofibroma

Nie odpowiem bez zbadania - mam za mało danych! Co powiedział lekarz? Dermatofibroma dotyczy skóry i nie daje dolegliwości bólowych. Konieczna konsultacja i diagnostyka u chirurga, zż