Guzek na płucu u 80-latka
Witam !! Tato ma guzka na płucu ma co jakiś czas robiona TK lekarz stwierdził że nic się nie dzieje nie była robiona opcja ale teraz pojawił się ból nasilający w pozycji lerzącej jeśli mozna to proszę o odpowiedz jaka to moze być przyczyny tato ma 80 lat i jest uparty trudno go namówić na wizytę do lekarza ale ja myśle ze jest to zwiazane z plucem prosze o odpowiedz lub wskazuwki

MĘŻCZYZNA, 80 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani gdzie zlokalizowany jest ból. Może być to bowiem wynik zarówno patologii w obrębie układu oddechowego, układu krążenia, nerwoból jak i wynik np. infekcji. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.