Guzek po plastyce napletka

po plastyce napletka zauważyłem, że po prawej stronie mam taki guzek, na który wcześniej nie zwróciłem uwagi więc nie wiem jak długo go mam. w spoczynku tak bardzo go nie widać, ale jak się dotknie napletka to czuć zgrubienie na niecały cm, a podczas wzwodu nieznacznie się powiększył i stwardniał, niby nie boli ale co to może być? ma to coś wspólnego z zabiegiem bo nie kojarzę, żeby wcześniej mi coś "odstawało"? poniżej przesyłam zdjęcie http://i.imgur.com/6U6XpSp.jpg

Witam. Zmiana prawdopodobnie powstała podczas zabiegu plastyki. Proszę pokazać ją lekarzowi prowadzącemu na wizycie kontrolnej.