Guzek po usunięciu żylaków kończyny dolnej

Witam. Jestem prawie rok po usunięciu zylakow prawej konczyny dolnej. Wszustko ladnie i szybko sie wygoilo ale w pachwinie, w miescu podwiazania żyły pozostal guzek. Na poczatku byl malutki, myślałam ze zniknie. Od niedawna lekko sie powiększył i boli przy dotknieciu. Co sie dzieje? Co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga oceny chirurga. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.