Żylaki kończyn dolnych i czerwone plamy, z których tworzą się rany

Mój mąż ma na nogach żylaki oprócz tego plamy czerwone i nieraz tworzą się rany z tych plam co to moze byc za choroba?

Zaawansowana przewlekła niewydolność żylna luz zespół pozakrzepowy. Należy skonsultować się z chirurgiem, wykonać badania USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych i wdrożyć odpowiednie leczenie. Proszę nie bagatelizować wspomnianych objawów, mogą one prowadzić do powstania owrzodzeń żylnych.