Guzek u 10-latki - co to może być?

Witam, mam 10,5 roku. W piersi urósł mi jakiś guzek. Podejrzewam, czy nie mam raka, gdyż byłam u lekarza i nic nie wiedzą. Bardzo bym prosiła o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Witaj!

W Twoim wieku rak piersi po prostu nie występuje! Guzki w piersiach mogą mieć związek z tym, ze zaczynasz wchodzić w okres dojrzewania. Powinnaś jednak na pewno powiedzieć o tym rodzicom i odwiedzić lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.