Guzek w kolorze granatowym na dolnej wardze

Witam,mój maż od 2 lat ma na dolnej wardze od srodka guzka w kolorze granatowym byliśmy u lekarz rodzinnego skierował nas do dermatologa a ten do kosmetyczki stwierdził że maż przegryzł warge i że tszeba to zamknąć laserowo ale nieposzlismy bo ta diagnoza wydała nam sie banalna przegryzłam sobie wargę od srodka i po 3 dniach niebyło śladu a tu jest na odwrót czasem nawet sączy sie z tego ropa i jak maz to wyciska to wychodzi taki jakby biały syf puchnie mu to czesto i jest twarde.Co z tym robić.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u innego dermatologia. Bez zbadania nie jestem w stanie nic więcej doradzić.

Pozdrawiam.