Guzek w lewej piersi i wynik USG
mam guzka w lewej piersi robiłam usg piersi z przewagą gruczołowego . w piersi na godz 10 , obwodowoobecna owalna, hipoechogenna dobrze odgraniczona zmiana ogniskowawlk.ok.10x8mm-fa?pierś prawabez uchwytnych zmian ogniskowychw bad usg proponije bacc . czy to może byc cos poważnego

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisana zmiana, tak jak zasugerował specjalista radiolog, to najpewniej FA czyli fibroadenoma - gruczolakowłókniak. Tak jak napisano w wyniku w celu potwierdzenia wyniku wskazane jest wykonanie biopsji. Sugeruję konsultację ze specjalistą chirurgiem onkologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.