Guzek w piersi wyczuwalny na 2-3 cm

Mam 33 lata.Niedawno wyczuwam w prawej piersi guzek,a właściwie guz bo ma okolo 2-3 cm.Znajduje się w górnej części, raczej od strony mostka.Jest twardy niebolacy. Pojawił się nagle, że dnia na dzień.Obawiam się bo mój tata zmarł cztery lata temu na raka płuc choć nie wiem czy ma to że sobą coś wspólnego. Proszę o odpowiedź czy powinnam się martwić

Koniecznie trzeba wykonać USG piersi (i wówczas podjac decyzje, czy wykonywac biopsje, jesli jest podejrzany, czy od razu wyciąć jeśli jest ewidentnie łagodny, oczywiście z badaniem mikroskopowym).