Guzek w prawej piesi - czy to coś poważnego?

Witam, mam 27 lat. W prawej piersi wykryto u mnie guzka, jest przesuwny, niebolący. Co to może być? Czy to może być rak? Lekarz mi zalecił biopsję, trochę się boję, że to właśnie może być rak. Lekarz nic nie stwierdził, powiedział że nic nie widać.

27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Lekarz postąpił zgodnie z procedurami zlecając biopsję. Badanie to powinno dać odpowiedź co do tego, jaka zmiana znajduje się w Pani piersi. Na podstawie krótkiego opisu nie można stwierdzić rodzaju guza. Około 80% zmian wykrywanych badaniem palpacyjnym okazuje się zmianami łagodnymi. Proszę spokojnie czekać na wynik biopsji.