Guzki Schmorla w odcinku lędźwiowym, wypuklina i zwapnienie kręgu

Mam guzki Schmorla w odcinku lędźwiowym , wypuklinę i zwapnienie kręgu . Wszystko jest położone blisko rdzenia i mam pytanie czy możliwe że te zmiany wpływają na moje zdrowie ? Mam zawroty głowy , częste parcie na mocz i bóle nóg jakbym przebiegła maraton . Boli mnie też często szyja i żebra , czy uciska coś na rdzeń . Ostatnie badanie TK miałam w 2009r . Czy od tamtej pory mogło się pogorszyć ? Dodam że mam także nerwicę lekową ,

Witam Panią serdecznie, należałoby ocenić obrazy a nie tylko opis i dokładnie Panią zbadać neurologicznie, zapraszam do gabinetu mojego, obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem: 694661666