Gwałtowne bicie serca i wysokie ciśnienie krwi u 69-latki

Witam, jestem osobą która ma 69 lat, mam wiec pytanie jaka może być przyczyna gwałtownego bicia serca i wysokiego przy cisnienia. Takie objawy występują u mnie w nocy. Z góry dziekuję za poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.