Podatność aorty na zmiany ciśnienia krwi

Witam Panstwa i poprosze o odpowiedz na moje pytanie jakie moga byc przyczyny podatnosc aorty na zmiany cisnienia krwi wywolane skurczem lewej komory i czy jest wskazanie do leczenia, taki mam moj wynik z pulsoksymetru.

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie pulsoksymetrem określić może puls oraz wysycenie hemoglobiny tlenem. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.