Hashimoto i wyniki poziomu TSH

Leczę się na hasimoto, wyniki tsh 1.49, ft4 1.19pozostałe wyniki morf., elektr. cholest. w normie.endometrioza w bliźnie po cc. Od 2 lat zawroty głowy bez efektów w leczeniu neurol. powodujące ciągłe poczucie lęku przed upadkiem. Napadowa tachykardia ponoć zatokowa, ostatnio pojawił się ciągły ucisk w klatce piersiowej,: uczucie gniecenia i palenia, czasem kłucie po lewej str, b. niska tolerancja wysiłku(duszności i szybkie tętno) pbiorę propranolol 20., euthyrox 55, coaxil 12.5.prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, wyniki badań interpretuje się w odniesieniu do konkretnych jednostek i norm swoistych dla danego laboratorium. Jeśli przyjąć ogólne normy wynik badania ft4 jest poniżej normy. konieczna jest konsultacja z endokrynologiem. Pozdrawiam

Neurol uzależnia po krótkim czasie używania,, stosuje się go najdłużej kilka tygodni, pewnie jesteś już osobą uzależnioną od tego leku, który powoduje zaburzenia pamięci, koncentracji i uwagi , organizm domaga się coraz większej dawki. Proponuję konsultację psychiatryczną w poradni uzależnień.