Hashimoto i wysoki poziom anty-TPO

Z Hashimoto zmagam się od 5 lat. Poziom TSH, FT4, FT3 mam unormowany. Niestety przeciwciała Anty TPO zawsze i niezmiennie mają wartości typu >600IU/ml (norma 0-34) O czym może świadczyć ten stale wysoki poziom? Czy są sposoby na zmieniejszenie tych wartości ? z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Podwyższenie wynika z choroby, proponuje udac sie do lekarza endokrynologa.