Hashimoto wyniki hormonów tarczycy

Witam. Mam stwierdzoną chorobę hashimoto na pierwszej wizycie u lekarza wyniki były następujące TSH 11,3; FT3 3,44; FT4 1,14. Po 3 miesiącach brania Letroxu 50 wyniki TSH 7,19; FT4 1,19 Zwiększono dawkę do 75. Po trzech miesiącach przytyłam 10 kg dostałam bóli głowy powodujących wymioty i pulsu serca w granicach 100 TSH skoczyło do 22 FT4 1,07. To już mój drugi endokrynolog i zawsze to samo choroba rozrasta się wraz ze zwiększoną dawką leku. Co może być nie tak? Lekarze twierdzą że jest ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani zaufać jednemu lekarzowi i dać czas na dobranie odpowiedniej terapii. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.