Herbata krzemionkowa a ciąża

Witam. Dręczy mnie pewna rzecz, od jakiegoś czasu pije herbatę Krzemionkową (skład:ziele skrzypu 30%, ziele poziewnika, miodunki, pokrzywa, owies-kłącze perzu). Pije dziennie jedną szklankę, czy może ona zaszkodzić w jakiś sposób mojemu dziecku?

Brak badań na ten temat. Nie uważam postępowania za optymalne.
Proponuję ziołowe działania pozostawić na okres po ciąży i po karmieniu.
Pozdrawiam. JW