Herbatki na odchudzanie a antykoncepcja hormonalna

Zakupiłam dwie herbatki Big-Active, Jedną pu erh czerwoną o smaku cytrynowym, i drugą zioła Mnicha na odchudzanie. Czy mogę je pić bez obaw, że zniwelują one działanie tabletek antykoncepcyjnych? Jeżeli tabletki przyjmuję o 21, to mogę je pić spokojnie w ciagu dnia ? Bardzo proszę o pomoc!

Witam! Skład podanych przez Panią herbatek nie powinien wchodzić w interakcje z tabletkami antykoncepcyjnymi.