Higiena podczas grzybicy

witam, załapałam grzybice, umiejscowiona na pośladkach i w pachwinach, jestem obecnie jestem leczona przez dermatologa. Jednak mam putanie jak zdezyfekować ubrania, w szczególności bielizną, spodnie, pościel??w czym wyprac aby nie odszło do ponownego zakażenia??jakich środków do prania użyć, Albo czy czymś to spsikać??sa dostępne na portalach różne srdoki do płukania typu Sagrotan(pranie w 40st.C)czy NANO SILVER.Ale czy tam temp. wystarczy??A majtki koronkowe, wyprać w tym czy lepiej wyrzucic??

Witam! W przypadku grzybicy skóry nie ma potrzeby stosowania specjalnych środków dezynfekujących na ubrania. Rzeczy należy uprać tak jak zwykle w normalnym proszku i standardowej temperaturze.